Создание сайтов в Днепропетровске, создание интернет магазинов в Днепропетровске - студия PIXEL.
Статьи на сайте
Создание сайта. Студия web дизайна PIXEL.

Если вы решили создать свой веб сайт да еще и сд...

О предоставляемых услугах

Студия веб дизайна PIXEL предлагает Вам заказать сайт на основе дизайна сайта пред...

Поиск:

Создание сайта компании Информационно Консультационный Центр Освіта.

14.01.2009
Создание сайта компании Информационно Консультационный Центр Освіта | разработка дизайна | Студия веб  дизайна PIXEL | Днепропетровск | Украина.З 1994 року в Дніпропетровську працює Інформаційно-консультаційний центр "Освіта". До лютого 1999 Центр працювало як відділення Міжнародного фонду "Відродження" ("Відродження"). У березні 1999 року Центр одержав офіційний статус міської громадської організації і значно розширив види своєї діяльності. Завдяки роботі Центра десятки школярів, студентів і викладачів навчальних закладів Дніпропетровська й області одержали можливість безкоштовно провести від одного місяця до двох років за кордоном, навчаючи в іноземних вузах.

Інформаційно-консультативний центр "Освіта" є центром, що надає інформаційні і консультаційні послуги з питань утворення в США, Канаді, Австралії, Англії й іншим країнам (з акцентом на англомовних програмах).


Кожен місяць Центр проводить курс лекцій по найбільш важливих питаннях процесу надходження у вузи США:

*

тестування;
*

пошуку фінансової допомоги;
*

оформлення необхідних документів і ін.

Центр має у своєму розпорядженні велику бібліотеку, що включає каталоги вузів, матеріали для підготовки до стандартизованих тестів, довідники, що дають інформацію про організації і фонди, що надають фінансову підтримку і стипендії.

Центр "Освіта" є недержавною некомерційною організацією, що служить ресурсно-консультаційним центром для фізичних і юридичних осіб, зацікавлених у можливості чи стажування навчання за рубежем.

Центр "Освіта" тісно співробітничає з відділом преси, утворення і культури посольства США і поширює інформацію й аплікаційні матеріали (анкети-заяви) для участі в конкурсах на одержання стипендій і грантів американського уряду в Україні, постійно одержує інформацію про програми стипендій для студентів, викладачів і фахівців для навчання, стажування, участі в семінарах. Спонсорами програм стипендій є Інформаційне Агентство США й інші, державні і недержавні організації. Серед найбільш розповсюджених програм - програми ім. Fulbright (обмін ученими), Junior Faculty Development Program (програма для викладачів вузів), стипендія ім. Едмунда С. Маски/Акт у підтримку волі (програма навчання на ступінь Магістра), FSA Undergraduate Program (програма для студентів), семінари і стажування для медиків і багато хто інші.

Крім програм академічних обмінів, Центр "Освіта" проводить програми студентського культурного обміну. Ці програми дають українським студентам можливість познайомитися з американськими традиціями, удосконалити знання англійської мови і, що дуже важливо, познайомити американських дітей з особливостями української культури. Студенти працюють вожатими в американських таборах, а після закінчення роботи мають можливість подорожувати по США. Усі студенти, що беруть участь у програмах культурного обміну, одержують візу J-1 і мають статус учасника спонсорської обмінної програми.

З жовтня 1999 року Центр "Освіта" є єдиним на Україні офіційним сертифікованим центром по прийому стандартизованого тесту ACT (American College Testing Assessment). Це - один із двох найбільш розповсюджених тестів для надходження в університети і коледжі США, Канади й інших країн. Щороку приблизно 1,7 млн. чоловік здають його по усьому світі. Зараз така можливість є й у жителів України. А жителям Дніпропетровського регіону тепер не потрібно їхати в Київ, щоб здати офіційний тест для надходження в закордонний вуз. Тут же, у Центрі, ви зможете зареєструватися на АСТ, безкоштовно одержати офіційний реєстраційний бюлетень тесту, замовити навчальні посібники і комп'ютерне забезпечення для підготовки до чи тесту безкоштовно скористатися ними в Центрі.

Крім того, постійно працюють семінари, присвячені стандартизованим тестам: GRE, GMAT, SAT, LSAT.
Щотижня (Пт, 16.00) Центром проводиться pre-TOEFL - спробний варіант екзамену з перевірки знань англійської мови, необхідного для навчання і роботи в англомовних країнах. Читаються лекції по підготовці до TOEFL і математичної секції тестів GRE і GMAT. Любою бажаючий має можливість одержати консультацію про структуру цих тестів, зареєструватися на їхню офіційну здачу.


Создание сайтов в Днепропетровске, создание интернет магазинов в Днепропетровске, создать сайт в Днепропетровске, цена сайта в Днепропетровске, заказать сайт в Днепропетровске, сайт визитка в Днепропетровске.
pixel.dp.ua © 2007
НУЖЕН САЙТ? - С удовольствием будем Вам полезны!